Team

Ons deskundige team staat tot uw beschikking voor vragen en opmerkingen. Wij kijken uit naar uw telefoontje of bericht.

Consulting Team Duitsland

Alfons-Maria Gracher

Algemeen directeur

Alfons-Maria Gracher

+49 651 98127-0
gracher@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Wolfgang Bäumer

Wolfgang Bäumer

+49 651 98127-284
wolfgang.baeumer@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Andreas Berg

Andreas Berg

+49 651 98127-291
andreas.berg@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Edwin Jacobs

Edwin Jacobs

+49 651 98127-162
edwin.jacobs@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Dominik Knöbber

Dominik Knöbber

+49 651 98127-25
dominik.knoebber@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Lisa Kilian

Lisa Kilian

+49 651 98127-160
lisa.kilian@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Konstantin Narykov

Konstantin Narykov

+49 651 98127-285
konstantin.narykov@gracher.de
Talen: Duits / Engels / Russisch

Michael Thomiczny

Handelskredietverzekering
Factoring
Voorraadfinanciering
Leasing

Michael Thomiczny

+49 651 98127-27
michael.thomiczny@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Christian Wolber

Christian Wolber

+49 651 98127-127
christian.wolber@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Hoofdkantoor Trier, Duitsland

Christoph Arenth

Christoph Arenth

+49 651 98127-0
christoph.arenth@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Kristina Bisdorf

Kristina Bisdorf

+49 651 98127-0
kristina.bisdorf@gracher.de

Esther Bröske

Esther Bröske

+49 651 98127-0
esther.broeske@gracher.de

Melanie Christophe

Melanie Christophe

+49 651 98127-0
melanie.christophe@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Esther Cronjäger

Esther Cronjäger

+49 651 98127-0
esther.cronjaeger@gracher.de

Markus Czech

Markus Czech

+49 651 98127-0
markus.czech@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Sabrina Dulisch

Sabrina Dulisch

+49 651 98127-0
sabrina.dulisch@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Ursula Fischer

Ursula Fischer

+49 651 98127-0
ursula.fischer@gracher.de
Talen: Duits

Udo Frenzer

Udo Frenzer

+49 651 98127-0
udo.frenzer@gracher.de

Uwe Gallmeister

Uwe Gallmeister

+49 651 98127-0
uwe.gallmeister@gracher.de

Verena Graf

Verena Graf

+49 651 98127-0
verena.graf@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Martina Greve

Martina Greve

+49 651 98127-0
martina.greve@gracher.de
Talen: Duits / Engels

Alexander Kirsch

Alexander Kirsch

+49 651 98127-0
alexander.kirsch@gracher.de

Christian Weber

Christian Weber

+49 651 98127-0
christian.weber@gracher.de

Horst Wingenter

Horst Wingenter

Adviesraad
Talen: Duits / Engels

Cosulting Team Amsterdam, Nederland

Tina Weidenaar

Tina Weidenaar

+31 20 8880621
tina.weidenaar@gracher.nl
Talen: Nederlands / Engels

Filiaal Amsterdam, Nederland

Jacqueline Veldt

Jacqueline Veldt

+31 20 8880620
jacqueline.veldt@gracher.nl
Talen: Nederlands / Engels / Duits

Filiaal Sofia, Bulgarije

Ina Deyanova

Ina Deyanova

Talen: Bulgaars / Duits / Engels
Tel: +359-2-964 2020

Teodora
Hadzhidimova

Teodora Hadzhidimova

Talen: Bulgaars / Duits / Engels
Tel: +359-2-964 2020

Ivalina
Ivanova

IIvalina Ivanova

Talen: Bulgaars / Duits / Engels
Tel: +359-2-964 2020

Milkana
Marinova

Milkana Marinova

Talen: Bulgaars / Duits / Engels
Tel: +359-2-964 2020

Pavlina Markova

Pavlina Markova

Talen: Bulgaars / Duits / Engels
Tel: +359-2-964 2020

Tanya
Petkova

Tanya Petkova

Talen: Bulgaars / Duits / Engels
Tel: +359-2-964 2020